CuracaoSPORT
CuracaoSPORT.com

Resultaten atletiek kampioenschap 2015

Deze post is ook beschikbaar in: Papiaments

De Atletiekbond Curacao organiseerde haar lokale kampioenschap in het weekend 19-22 juni 2015 met meer dan 225 atleten.

Categorie kinderen onder 9 jr:

Meisjes: Joanthely Maria (The Eagles) 1,557 punten.
Jongens: Arian Antonia (Olympic) 2079 punten.

Onder 11 jaar:
Meisjes: Mariendely Caper (Trupial) 2072 punten.
Jongens: Levion Gomez (Sparta) 1930 punten.

Onder 13 jaar:

Meisjes: Tanisha Dall (The Eagles) 2359 punten
Jongens: Matthew Kurt Sophia (The Glory Runner) 2725 punten.

Onder 15 jaar:

Meisjes: Nasya Ramirez(The Eagles) 3953 punten.
Jongens: Kgevin Kook (Deportivo San Kristof) 4626 punten. atletiek-2015-1

Foto: Kgevin Kook springt 1.70m en wint goud voor Banda bou.

JUNIOR

Onder 18 jaar
Meisjes: Krishona Juliana (Trupial) wint 100 en 200m sprint.

Jongens: Shaquile Boeldak (The Eagles) wint 100m

Gedionne Rondei (Trupial) wint 200m

Onder 20 jaar:
Meisjes: Nargélis Statia 100m (recordhoudster)

Kim Rossen (The Eagles) 400m

Qyone Antersijn (Trupial) 800m & 3000 meter.

Jongens: Aldrich Jack (The Eagles) 400m

EJ Cova (Trupial) 800m

Technische nummers

Krishona Juliana en Glenka Antonia (beiden Trupial) winnen goud op verspringen (5.30 meter) en hoogspringen (1.70 meter).

Bij de jongens wint Jaden goud op verspringen (5.78 meter) en hoogspringen (1.85 meter).

Delimar Martina wint hinkstap springen met 11.19 meter.

Het meisje Marelly Balentina (Trupial) wint kogelstoten 10.55m, speerwerpen 42.19m en discuswerpen 38.15 meter.

atletiek-2015-2

Chenille Bonevacia (The New Revolution) springt 1.20.

atletiek-2015-3

Qyone Antersijn (Trupial) krijgt goud voor de 300m van mevr Sharon Vassell (Insel Air).

Senior

20-34 jaar

Tymir Burnet (The Eagles) wint 100m

Dudly Boeldak (The Eagles) wint 400m

Elfried Laker (Go Fast) wint 100m

Benjamin Manuel (Cheetah) wint 800m en 1500m.
Reynold Soleana (Gofast) snelwandelen 5000m.

Technische nummers senior

Kevin Philbert (Cheetah) wint verspringen met 7.34 m.

Edion Paulina wint hoogspringen met 1.90 meter.

Joshua Phelipa (Trupial) wint discus- en speerwerpen

Masters

Kirsten Havinga en Linda Criens (beiden AAMC) winnen discus- en speerwerpen.

Bij de heren wint Clayton Lanoy (Trupial) kogelstoten (10.99 meter). Sigfried Regales (Olympic) wint goud met discuswerpen (36.89 meter) en Alfred Burgos (AAMC) wint speerwerpen (41.65 meter).

Estafette

Onder 13 jaar: Sparta wint met Joanna Benita, Denzell Washington, Quinton de Pool en Joanni Benita 4 x 100 meter in 56.99 seconde.

Onder 15 jaar: The Eagles wint de 4x 100m met Nasya Ramirez, Tahir Boeldak, Joachima Jonis en Gregory Palmer in 51.00 sec. (nieuw record)

Boven 15 jaar: The Eagles wint met Taymir Burnet, Dimitri Juliet, Prince Kwidama en Dudly Boeldak in 43.49 seconde.

Estafette medley (400, 300, 200 i 100 meter).

Onder 13 jaar: Trupial wint met 2:49.07.

Onder 15 jaar: The Eagles winnen met Nasya Ramirez, Tahir Boeldak, Joachima Jonis en Gregory Palmer in 2:23.68 sec.
Boven 15 jaar meisjes: The Eagles winnen met 2:28.57.

Heren: Trupial wint met Nathaniel Obispo, Gedione Rondei, Joel Boafo en Anthony Manuel in 2:06.67 sec.

De atletiekfederatie bedankt mede alle vrijwilligers, de pers, FDOK, FDDK en Brigada di Formashon i Seguridad. Tevens een dank aan de sponsors Maduro & Curiel’s Banks; é amigu di deporte, Insel Air & Refineria Isla.

atletiek-2015-flyer